Tabel de mărimi:
- 35 = 22,5 cm
- 36 = 23 cm
- 37 = 23,5 cm
- 38 = 24 cm
- 39 = 24,5 cm
- 40 = 25 cm
310,00 lei
Sneakerșii din piele naturală de damă în culori puternice sunt alegerea perfectă pentru femeile care doresc să adauge un strop de energie și originalitate garderobei lor. Confecționați din piele naturală de înaltă calitate, acești sneakers sunt nu doar o piesă de încălțăminte, ci un adevărat statement de stil.
Culorile vibrante, precum roz, turcoaz, galben sau verde, transformă acești sneakers într-un element central al oricărei ținute, aducând un plus de vitalitate și personalitate.
Designul tălpii groase, dar ușoare, garantează o stabilitate mai mare și o aderență bună pe diverse suprafețe, fiind ideală pentru plimbări lungi, sesiuni de sport sau activități zilnice. În plus, talpa groasă conferă adidașilor un aspect contemporan, fiind un detaliu care se potrivește perfect cu stiluri casual și streetwear.
Tabel de mărimi:
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 24 × 15 cm |
| Culoare | Galben, Negru, Roz |
| Mărime | 35, 36, 37, 38, 39, 40 |
| Material exterior | Piele naturală, Textil |
| Material interior | Textil |
| Vârf | Rotunjit |
| Grosime talpă | 5 cm |
| Tip închidere | Șiret |
| Greutate | 400 gr |
Pantofi sport
Încălțăminte damă
Încălțăminte damă

Livrarea produselor se va face oriunde în România, prin intermediul firmelor de curierat rapid, în 24-72 ore de la dată validării comenzii, cu excepția zilelor de sâmbătă și duminică. ULIROD COM S.R.L. își rezervă dreptul să efectueze confirmarea comenzilor înainte de onorarea lor prin contactarea clienților. Expedierea produselor se face în 24-72 de ore. Comenzile efectute pe platforma magazinului online se înregistrează non stop, confirmarea și livrarea efectuându-se în următoarele 48 de ore, cu excepția zilelor de sâmbătă și duminică. Comenzile se procesează zilnic, de luni până vineri, în intervalul orar 9-16. Sâmbăta și duminica nu se fac livrări.
Plata produselor comandate de pe site-ul ULIROD COM S.R.L. se poate efectua:
Prin curier (firmele de curierat, nu prin poștă), către depozitul CityShoes – str. Ștefan Octavian Iosif, nr.7, Oradea, jud. Bihor.
Costurile de retur sunt suportate integral de catre client.