| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 23 × 13 cm |
| Culoare | Negru, Roz |
| Mărime | 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 |
| Material exterior | Piele naturală |
| Material interior | Piele naturală |
| Vârf | Rotunjit |
| Toc | Pătrat, Ușor evazat |
| Înălțime toc | 3,5 cm |
| Tip închidere | Slip on |
Pantofi damă Cielo
365,00 lei
Pantofi damă eleganți, realizați din piele naturală de înaltă calitate, toc pătrat, înalt de 3,5 cm și vârf rotunjit. Brantul buretat, pielea foarte moale și elasticul din dotare, garantează comoditatea acestui model. Succesul modelului Cielo este dobândit și de multitudinea de nuanțe și texturi care fac din acest model unul clasic și atemporal. Accesoriul metalic aplicat pe toc adaugă o notă de feminitate și rafinament. Alege Cielo, cu siguranță nu vei regreta!
Program luni - vineri, 0800 - 1600
Produse similare
-
- home ACASĂ
- Shop
- Magazinele City Shoes
- Contact
- Autentificare / Înregistrare
- Newsletter
-
🚚 Transport gratuit pentru plata cu cardul 💳

Funcționale Mereu activ
Preferințe
Statistici
Marketing
Livrarea produselor
Livrarea produselor se va face oriunde în România, prin intermediul firmelor de curierat rapid, în 24-72 ore de la dată validării comenzii, cu excepția zilelor de sâmbătă și duminică. ULIROD COM S.R.L. își rezervă dreptul să efectueze confirmarea comenzilor înainte de onorarea lor prin contactarea clienților. Expedierea produselor se face în 24-72 de ore. Comenzile efectute pe platforma magazinului online se înregistrează non stop, confirmarea și livrarea efectuându-se în următoarele 48 de ore, cu excepția zilelor de sâmbătă și duminică. Comenzile se procesează zilnic, de luni până vineri, în intervalul orar 9-16. Sâmbăta și duminica nu se fac livrări.
Plata produselor
Plata produselor comandate de pe site-ul ULIROD COM S.R.L. se poate efectua:
- online cu cardul, la finalizarea comenzii;
- la livrarea produselor prin firma de curierat rapid (ramburs);
Modalități de returnare:
Prin curier (firmele de curierat, nu prin poștă), către depozitul CityShoes – str. Ștefan Octavian Iosif, nr.7, Oradea, jud. Bihor.
Condiții pentru returnare:
- Produsele trebuie returnate înainte de expirarea celor 14 zile, în starea originală și fără semne de utilizare, trebuie să conțină etichetele și documentele cu care au fost trimise.
- Dacă produsul prezintă deteriorări cauzate de client, returul poate fi refuzat.
- Suma rambursată nu va include și costul livrării.
- Nu se acceptă colete pentru care nu se achita în prealabil transportul. Transportul coletului va fi achitat de către client în momentul în care acesta predă coletul curierului.
- Rambursarea se face prin aceeași metodă de plată utilizată la cumpărare, fără comisioane suplimentare.
Costurile de retur sunt suportate integral de catre client.

























