Tabel de mărimi:
- 35 = 22,5 cm
- 36 = 23 cm
- 37 = 23,5 cm
- 38 = 24 cm
- 39 = 24,5 cm
- 40 = 25 cm
350,00 lei
Pantofii sport marca Franco Gerardo din piele naturala în culori vibrante sunt alegerea perfectă pentru femeile active care doresc să adauge un strop de energie și stil ținutelor lor. Culorile vibrante și îndrăznețe – precum albastru și galben– fac ca acești pantofi să iasă în evidență și să adauge o notă dinamică oricărei ținute. Aceste accente de culoare sunt completate de un design elegant, cu linii moderne și detalii subtile care îi fac potriviți pentru o gamă largă de ocazii, de la sesiuni de fitness la plimbări prin oraș.
Tabel de mărimi:
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 24 × 15 cm |
| Culoare | Bej/Galben, Gri/Mov, Gri/Blue |
| Mărime | 35, 36, 37, 38, 39, 40 |
| Material exterior | Piele naturală, Textil |
| Material interior | Piele naturală, Textil |
| Vârf | Rotunjit |
| Grosime talpă | 5 cm |
| Tip închidere | Șiret |
| Greutate | 350 gr |
Încălțăminte damă

Livrarea produselor se va face oriunde în România, prin intermediul firmelor de curierat rapid, în 24-72 ore de la dată validării comenzii, cu excepția zilelor de sâmbătă și duminică. ULIROD COM S.R.L. își rezervă dreptul să efectueze confirmarea comenzilor înainte de onorarea lor prin contactarea clienților. Expedierea produselor se face în 24-72 de ore. Comenzile efectute pe platforma magazinului online se înregistrează non stop, confirmarea și livrarea efectuându-se în următoarele 48 de ore, cu excepția zilelor de sâmbătă și duminică. Comenzile se procesează zilnic, de luni până vineri, în intervalul orar 9-16. Sâmbăta și duminica nu se fac livrări.
Plata produselor comandate de pe site-ul ULIROD COM S.R.L. se poate efectua:
Prin curier (firmele de curierat, nu prin poștă), către depozitul CityShoes – str. Ștefan Octavian Iosif, nr.7, Oradea, jud. Bihor.
Costurile de retur sunt suportate integral de catre client.