| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 24 × 15 cm |
| Culoare | Multicolor |
| Mărime | 36, 37, 38, 39, 40 |
| Material exterior | Piele naturală, Textil, Velur |
| Material interior | Textil |
| Vârf | Rotunjit |
| Grosime talpă | 4 cm |
| Tip închidere | Fermoar lateral, Șiret |
| Greutate | 340 gr |
Pantofi damă Tamaris Comfort Wide Fit
350,00 lei
Pantofii Tamaris Comfort Wide Fit cu design animal print sunt alegerea perfectă pentru femeile care își doresc atât confort, cât și stil. Sistemul Comfort Wide Fit garantează o potrivire mai largă, ideală pentru persoanele care au nevoie de mai mult spațiu în zona degetelor, oferind astfel un confort superior și o senzație de lejeritate, fără a renunța la stil. Designul animal prinț adaugă un plus de rafinament și dinamism, transformându-i într-o piesă deosebită care atrage privirile. Combinând acest pattern cu detalii elegante, pantofii sunt o alegere modernă și sofisticată pentru orice ținută.















