| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 24 × 15 cm |
| Culoare | Multicolor |
| Mărime | 36, 37, 38, 39, 40 |
| Material exterior | Piele naturală, Velur |
| Material interior | Piele naturală, Textil |
| Vârf | Rotunjit |
| Grosime talpă | 3 cm |
| Tip închidere | Fermoar lateral, Șiret |
| Greutate | 300 gr |
Pantofi damă Tamaris
350,00 lei
Pantofii sport marca Tamaris din piele naturală sunt combinația perfectă între confort, stil și funcționalitate. Realizați din piele naturală de calitate superioară, aceștia oferă o textură fină și durabilitate, fiind ideali pentru activități de zi cu zi. Fermoarul lateral adaugă un plus de ușurință la încălțare și descălțare, oferind acces rapid și confortabil, în timp ce închiderea cu șiret permite ajustarea perfectă a pantofilor pentru o potrivire ideală și un sprijin suplimentar al piciorului. Brantul buretat adaugă un plus de confort, având rolul de a oferi o amortizare excelentă și de a reduce presiunea asupra picioarelor pe parcursul zilei.














